Voorspellingen

Melbourne Victory - Central Coast Mariners 01.11.2026: voorbeschouwing, voorspelling en odds

⚽ Australië A-League · Australië · 1 november 2026
Melbourne Victory logoMelbourne Victory
tegen
01.11.2026 05:00
Central Coast Mariners logoCentral Coast Mariners

Gepland

Stadion: AAMI Park

Vermoedelijke opstellingen

Melbourne Victory4-2-3-1

Laatst bekende basiself, wedstrijd op · Melbourne Victory — Melbourne City
Indicatieve opstelling uit een eerdere wedstrijd, niet bevestigd voor dit duel.

Jack Duncan
Joshua InserraPhilipp ZiereisJason DavidsonHarrison Shillington
Jordi ValadonDenis Genreau
Guillermo MayMatthew GrimaldiKeegan Jelacic
Charles Nduka
Central Coast Mariners4-1-4-1

Laatst bekende basiself, wedstrijd op · Wellington Phoenix — Central Coast Mariners
Indicatieve opstelling uit een eerdere wedstrijd, niet bevestigd voor dit duel.

Andrew Redmayne
Ty MckibbinDiesel HerringtonNoah MccannLucas Mauragis
Chris Donnell
Ali AuglahBailey BrandtmanHaine EamesAlexander Bolton
Oliver Lavale

Statistieken voor de wedstrijd

Teamvorm en statistieken

Melbourne Victory

  1. G
  2. G
  3. W
  4. V
  5. G

Oudere wedstrijden links, nieuwere rechts

  • Melbourne Victory - Melbourne City
    24.10.2026 10:40 · A-League
    1:1
  • Wellington Phoenix - Melbourne Victory
    18.10.2026 04:00 · A-League
    2:1
  • Melbourne Victory - FC Seoul
    14.10.2026 09:45 · AFC Champions League Two
    3:0
  • South Melbourne - Melbourne Victory
    10.10.2026 10:35 · Australia Cup
    0:0
  • Viettel - Melbourne Victory
    16.09.2026 14:15 · AFC Champions League Two
    1:1
Statistiek · Melbourne Victory
StatistiekWaarde
Totaal doelpunten per wedstrijd2
Doelpunten voor per wedstrijd1,20
Doelpunten tegen per wedstrijd0,80
Totaal doelpunten eerste helft0,60
Totaal doelpunten tweede helft1,40
Teamcorners per wedstrijd5,25*
Totaal corners per wedstrijd9,50*
Gele kaarten team per wedstrijd1,25*
Totaal gele kaarten per wedstrijd2,25*
Teamschoten op doel per wedstrijd4,25*
Totaal schoten op doel per wedstrijd7,50*
Zeges20 %
Gelijke spelen60 %
Nederlagen20 %
Meer dan 1,5 doelpunten80 %
Meer dan 2,5 doelpunten40 %
Meer dan 3,5 doelpunten0 %
Beide teams scoorden60 %
Wedstrijden zonder tegendoelpunt40 %

Central Coast Mariners

  1. V
  2. V
  3. V
  4. G
  5. V

Oudere wedstrijden links, nieuwere rechts

  • Wellington Phoenix - Central Coast Mariners
    25.10.2026 03:00 · A-League
    2:0
  • Central Coast Mariners - Newcastle Jets
    17.10.2026 10:40 · A-League
    2:2
  • Western Sydney Wanderers - Central Coast Mariners
    26.09.2026 07:00 · Friendlies Clubs
    5:1
  • Vanuatu United - Central Coast Mariners
    12.09.2026 06:00 · Friendlies Clubs
    1:0
  • Vanuatu United - Central Coast Mariners
    09.09.2026 06:00 · Friendlies Clubs
    3:2
Statistiek · Central Coast Mariners
StatistiekWaarde
Totaal doelpunten per wedstrijd3,60
Doelpunten voor per wedstrijd1
Doelpunten tegen per wedstrijd2,60
Totaal doelpunten eerste helft2
Totaal doelpunten tweede helft1,60
Teamcorners per wedstrijd2*
Totaal corners per wedstrijd7*
Gele kaarten team per wedstrijd2,50*
Totaal gele kaarten per wedstrijd3,50*
Teamschoten op doel per wedstrijd3,50*
Totaal schoten op doel per wedstrijd8,50*
Zeges0 %
Gelijke spelen20 %
Nederlagen80 %
Meer dan 1,5 doelpunten80 %
Meer dan 2,5 doelpunten60 %
Meer dan 3,5 doelpunten60 %
Beide teams scoorden60 %
Wedstrijden zonder tegendoelpunt0 %

A-League, Australië, 2026

PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldoPunten
1Western Sydney Wanderers21105234
2Macarthur21103214
3Brisbane Roar11002113
4Wellington Phoenix11002113
5Auckland210156-13
6Newcastle Jets20203302
7Central Coast Mariners10102201
8Sydney10100001
9Melbourne Victory201123-11
10Melbourne City201124-21
11Adelaide United00000000
12Perth Glory200224-20