Burnley
WolverhamptonAuteur: Jelle van Dijk — Voetbalexpert – MLS, Premiership, Primeira Liga, Super League
De 11e speelronde van het Championship brengt Burnley en Wolverhampton Wanderers samen, twee ploegen die worstelen met stabiliteit. De thuisploeg klimt langzaam uit de kelder van de ranglijst dankzij een opvallende doelpuntenproductie, terwijl de bezoekers een einde willen maken aan een reeks van twee opeenvolgende nederlagen. Verwacht wordt een open duel waarin de aanvallende kracht van beide teams ruimschoots opweegt tegen de kwetsbaarheid van hun verdedigingen.
Onder leiding van Nicky Hayen speelt Burnley dynamisch en aanvallend, gericht op het creëren van zoveel mogelijk kansen. In de negende speelronde walsten de claret and blue over Watford heen met een 4-0 uitzege, gevolgd door een 2-2 gelijkspel tegen Charlton, waarbij de overwinning in de 96e minuut uit handen werd gegeven. Tegen Charlton vuurde Burnley achttien schoten af en domineerde het balbezit, maar defensieve fouten leidden tot twee tegendoelpunten. Na tien wedstrijden staat de teller op negentien tegengoals, wat wijst op structurele problemen in de verdedigingsorganisatie en bij standaardsituaties.
Op de aanvalslinie zijn er wijzigingen door blessures. Amdouni (enkel) en Raguber zijn niet beschikbaar. Hun afwezigheid wordt opgevangen door de uitstekende vorm van de vleugelaanvallers: Bruun Larsen en Ramazani scoorden beiden in het laatste duel. Op het middenveld zorgen de combinatie van Alleyn en Laurent voor de omschakeling van verdediging naar aanval, terwijl de ervaren Vardy als spits fungeert en ruimte creëert voor zijn medespelers.
De bezoekers reizen naar Lancashire na twee nederlagen: een 0-1 verlies tegen Middlesbrough en een 1-3 thuisnederlaag tegen Bolton. In het duel met Bolton incasseerde het team van César Peixoto drie goals, waarbij de tegenstander slechts drie schoten op doel nodig had, terwijl de eigen pressing weinig effectief was. In tien competitiewedstrijden heeft Wolves zeventien doelpunten tegen gekregen en slechts tweemaal de nul gehouden. Aan de andere kant staat de teller op zestien eigen goals, mede dankzij snelle, verticale uitvallen en hoge ballen.
De belangrijkste spelmaker is López, die dit seizoen vier goals en twee assists op zijn naam heeft staan. Samen met Bellegarde vormt hij een creatief blok op het middenveld. Het centrale duo Krejčí en Djiga heeft moeite onder hoge druk, terwijl de vleugelverdedigers Bueno en Trippier vaak naar voren opkomen en ruimte achterlaten.
Burnley (4-2-3-1): Koudier – Pires, Igor, Ahmedhodžić, Walker – Alleyn, Laurent – Bruun Larsen, Hattate, Ramazani – Vardy Afwezig: Amdouni, Raguber, Ramsey, Hannibal, Humphries (allen geblesseerd) Coach: Nicky Hayen
Wolverhampton (4-2-3-1): Sá – Bueno, Krejčí, Djiga, Trippier – James, André – Mané, López, Bellegarde – Armstrong Afwezig: Bertrand Traoré, Boubacar Traoré, Jiménez, Mosquera, Gomes (allen geblesseerd) Coach: César Peixoto
(De originele tekst bevat geen informatie over de scheidsrechter; deze sectie wordt daarom weggelaten.)
Hoofdvoorspelling: beide teams scoren – ja (odds 1.75)
Deze keuze is ingegeven door de speelstijl van beide ploegen: een effectieve aanval gecombineerd met een onbetrouwbare verdediging. Burnley scoorde zes keer in de laatste twee wedstrijden, maar kreeg in tien duels negentien goals tegen. De voorspelling dat beide teams scoren is de meest solide en waardevolle optie, beter dan een winnaar voorspellen, omdat beide clubs regelmatig fouten maken in de verdediging. De kans op succes wordt geschat op 65% (alles boven 1.54 is speelbaar). Onze keuze: beide teams scoren – ja tegen 1.75.
Totaalvoorspelling: over 2.5 goals (odds 1.85)
In acht van de laatste negen wedstrijden van Burnley wisselden beide ploegen goals uit. Wolves, dat drie goals tegen kreeg van Bolton, beschikt over spelers van hoog niveau zoals López en Bellegarde, die de verdediging van Burnley kunnen openbreken. Deze voorspelling wordt ondersteund door de hoge gemiddelde doelpuntenproductie van beide teams en hun neiging tot open voetbal. De kans op succes wordt geschat op 60% (alles boven 1.67 is speelbaar). Onze keuze: totaal over 2.5 goals tegen 1.85.
Stemming bij voorspellers
De meeste voorspellers van STAVKA TV verwachten een doelpuntrijke wedstrijd tussen Burnley en Wolves. De meningen over de winnaar zijn verdeeld. Wat betreft doelpunten is de over 2.5 de favoriet: ongeveer 80% van de voorspellingen op deze lijn kiest voor drie of meer goals, al kiest een deel voor een minder productief scenario. De voorspellingen voor de wedstrijd zijn verdeeld over een thuiszege, gelijkspel en uitzege. De algemene verwachting is dus een doelpuntrijke wedstrijd, niet een specifieke winnaar.
De voorspelling van de redactie is uitsluitend informatief en mag niet worden gezien als een concreet advies. Iedere gebruiker moet zelf analyseren voordat hij een weddenschap plaatst.
Burnley4-2-3-1
Wolverhampton4-2-3-1Een 0-0 tussen Burnley en Wolverhampton zou bijna zonde zijn, want beide ploegen hebben genoeg aanvallende impulsen om het doel te vinden. Ik zie ze dan ook allebei scoren, dus die 'beide teams scoren' is een prima keuze.
In de Championship staat Burnley tegenover Wolverhampton. Burnley zou goed voor de dag moeten komen. Daarom kies ik voor meer dan 1,5 doelpunten van de thuisploeg, met een coefficient van 2,51.
Bij Burnley tegen Wolverhampton reken ik op een open wedstrijd waarin beide ploegen volop aanvallend druk zetten. Dat moet zich vertalen in een ruim aantal hoekschoppen aan beide kanten, dus de lijn van 10,5 corners is voor mij prima haalbaar. Ik ga voor de bovenkant, met een mooie odds van 2.44 als beloning.
Het duel tussen Burnley en Wolverhampton in de Championship eindigt onbeslist.
Burnley staat tegenover Wolverhampton en ik zie één duidelijke conclusie: de bezoekers zijn op dit moment gewoon de betere ploeg. Daarom kies ik voor een uitoverwinning, tegen een prima odds van 2.19.
Burnley tegen Wolverhampton in de Championship: dit duel gaat naar de bezoekers. De Wolves zetten hier hun kwaliteiten neer en pakken de volle winst.
Burnley en Wolverhampton in de Championship? Dit wordt een open duel met kansen aan beide kanten. Mijn weddenschap op boven 2,5 goals tegen 1.76 is dan ook een logische keuze.
Burnley en Wolverhampton beschikken over een selectie die boven de gemiddelde Championship-norm uitsteekt. Beide clubs jagen nadrukkelijk op een terugkeer naar de Premier League, wat een open en aanvallende wedstrijd belooft. Ik verwacht dan ook dat het scoren al vroeg op gang komt.
Mijn inzet is daarom Over 1,5 doelpunten in de eerste helft. Dat lijkt mij gezien de kwaliteit en de ambities van deze twee ploegen de meest logische uitkomst.
Het duel tussen Burnley en Wolverhampton in de Championship eindigt onbeslist.
Burnley staat tegenover Wolverhampton en ik zie één duidelijke conclusie: de bezoekers zijn op dit moment gewoon de betere ploeg. Daarom kies ik voor een uitoverwinning, tegen een prima odds van 2.19.
Burnley tegen Wolverhampton in de Championship: dit duel gaat naar de bezoekers. De Wolves zetten hier hun kwaliteiten neer en pakken de volle winst.
In de Championship staat Burnley tegenover Wolverhampton. Burnley zou goed voor de dag moeten komen. Daarom kies ik voor meer dan 1,5 doelpunten van de thuisploeg, met een coefficient van 2,51.
Bij Burnley tegen Wolverhampton reken ik op een open wedstrijd waarin beide ploegen volop aanvallend druk zetten. Dat moet zich vertalen in een ruim aantal hoekschoppen aan beide kanten, dus de lijn van 10,5 corners is voor mij prima haalbaar. Ik ga voor de bovenkant, met een mooie odds van 2.44 als beloning.
Burnley en Wolverhampton in de Championship? Dit wordt een open duel met kansen aan beide kanten. Mijn weddenschap op boven 2,5 goals tegen 1.76 is dan ook een logische keuze.
Burnley en Wolverhampton beschikken over een selectie die boven de gemiddelde Championship-norm uitsteekt. Beide clubs jagen nadrukkelijk op een terugkeer naar de Premier League, wat een open en aanvallende wedstrijd belooft. Ik verwacht dan ook dat het scoren al vroeg op gang komt.
Mijn inzet is daarom Over 1,5 doelpunten in de eerste helft. Dat lijkt mij gezien de kwaliteit en de ambities van deze twee ploegen de meest logische uitkomst.
Een 0-0 tussen Burnley en Wolverhampton zou bijna zonde zijn, want beide ploegen hebben genoeg aanvallende impulsen om het doel te vinden. Ik zie ze dan ook allebei scoren, dus die 'beide teams scoren' is een prima keuze.
De wedstrijd vindt plaats op 16 oktober 2026 om 21:00 uur in Lancashire (thuisbasis van Burnley).
De hoofdvoorspelling is dat beide teams scoren (ja) met een odds van 1.75, vanwege de aanvallende kracht en defensieve zwakte van beide ploegen.
Bij Burnley zijn Amdouni (enkel), Raguber, Ramsey, Hannibal en Humphries geblesseerd en niet beschikbaar.
Wolverhampton mist Bertrand Traoré, Boubacar Traoré, Jiménez, Mosquera en Gomes door blessures.
Burnley boekte een 4-0 uitzege op Watford en speelde 2-2 gelijk tegen Charlton. Wolverhampton verloor de laatste twee duels: 0-1 tegen Middlesbrough en 1-3 tegen Bolton.